Logowanie

                 O nas

Gabinet Kosmetyczny Ośrodek Szkoleń Grażyna Orlikowska istnieje od 1973 roku.

Pracą gabinetu kieruje Grażyna Orlikowska - dyplomowany Mistrz Usług Kosmetycznych.

         Od 1990 roku w swoim Ośrodku Szkoleń „PRACOWNI URODY” prowadzę szkolenia kosmetyczne.

         Dzięki szerokiej gamie zabiegów i profesjonalnym kosmetykom w gabinecie skutecznie pielęgnujemy wszystkie typy skóry a doświadczony personel zawsze indywidualnie dobiera odpowiedni zestaw zabiegów, zależny od indywidualnych potrzeb klienta.
        W moim gabinecie możecie Państwo zadbać o twarz, ciało, dłonie, stopy. Proponujemy zabiegi takie jak - mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, complift  - które to pozwolą czuć się zadbanym, młodym i odprężonym!
              Gabinet wyposażony jest w nowoczesną aparaturę, miedzy innymi do zabiegów przeciwzmarszczkowych, złuszczających, pedicure. Stosujemy wysokiej klasy kosmetyki i najnowsze technologie, jednak największą wartością  gabinetu są pracujące w nim doświadczone kosmetyczki. Regularne uczestnictwo naszego zespołu w szkoleniach, sympozjach i targach kosmetycznych gwarantuje Państwu najwyższy standard i jakość wykonywanych przez nas usług.

         Zapraszamy również na bezpłatne porady kosmetyczne. Współpracujemy z lekarzem dermatologiem, nasze zabiegi są uzupełnieniem terapii, dzięki czemu efekt stosowanych przez nas zabiegów jest jeszcze bardziej spektakularny.